Наші переваги

Ми готові стати Вашим "Відділом сталого розвитку" та запропонувати комплексні послуги щодо інтеграції принципів сталого розвитку в бізнес-процеси вашої компанії. Ми допоможемо визначити пріоритетні цілі та покроковий план їх досягнення.

Ми розпочинаємо співпрацю з простої бесіди, знайомимось з Вами та Вашими бізнес-потребами. А потім створюємо індивідуальний план роботи, з урахуванням Ваших потреб та бачення сталого розвитку.

Наш професійний досвід

Наші експерти мають багаторічний досвід роботи у сфері сталого розвитку, співпрацюючи з представниками української та міжнародної бізнес-спільноти, органами державної влади, громадянським суспільством, а також з проєктами технічної допомоги країн ЄС, США та Канади, пропонуючи системний і розумний перехід до більш відповідального споживання з особливим фокусом на підтримку малого бізнесу.

Нефінансова звітність85%
LEAN80%
Маркетинг & Комунікація90%
Візія & Стратегія75%

Наші експерти

Ірина Фіщук
Консультантка з питань сталого розвитку

Сертифікована тренерка ПРООН. Підприємиця. Професійний фокус: їжа, туризм, сільське господарство та медицина. Ірина допомагає компаніям втілювати сталі підходи, адаптовувати нові бізнес-моделі, розробляти сталі політики, бенчмарки та показники.

Валерій Кокоть
Консультант з впровадження Цілей сталого розвитку

Підприємець. Імпакт-інвестор. Сертифікований ПРООН консультант з впровадження сталості для бізнесу. Валерій спеціалізується на розвитку сталих бізнес-моделей, розробленні стратегій сталості та імпакт-інвестуванні. Професійне кредо: «Робимо сталість прибутковою».

Антоніна Носко
Експертка з питань ощадливого виробництва (LEAN)

Антоніна спеціалізується на впровадженні системи ощадливого виробництва у виробничих і сервісних компаніях. Консультувала компанії «Масло ТОМ», «Cheesecake Family» та ін. Авторка та викладачка курсу «Ощадливість, що створює можливості» у Львівській бізнес-школі.

Сертифікована тренерка ПРООН. Підприємиця. Професійний фокус: їжа, туризм, сільське господарство та медицина. Ірина допомагає компаніям втілювати сталі підходи, адаптовувати нові бізнес-моделі, розробляти сталі політики, бенчмарки та показники.

1.

Ірина Фіщук

Консультантка
з питань сталого розвитку

Валерій Кокоть

Консультант з впровадження
Цілей сталого розвитку

2.

Підприємець. Імпакт-інвестор. Сертифікований ПРООН консультант з впровадження сталості для бізнесу. Валерій спеціалізується на розвитку сталих бізнес-моделей, розробленні стратегій сталості та імпакт-інвестуванні.

Професійне кредо: «Робимо сталість прибутковою».

Антоніна спеціалізується на впровадженні системи ощадливого виробництва у виробничих і сервісних компаніях. Консультувала компанії «Масло ТОМ», «Cheesecake Family» та ін.

Авторка та викладачка курсу «Ощадливість, що створює можливості» у Львівській бізнес-школі.

3.

Антоніна Носко

Експертка з питань
ощадливого виробництва (LEAN)

Останні новини

portfolio

Відправте нам запит

Надішліть нам заявку і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Вже маєте СТАЛУ ідею для Вашого бізнесу?

Ми допоможемо втілити її у життя з найбільшою користю для компанії та навколишнього середовища!